דבר היושב ראש העמותות

דבר היו"ר - האגודה לספורט מנועי- אוטו/ראלי קרוס

לחברי העמותות: "האיגוד לספורט מנועי-אוטו\ראלי קרוס" 
                          ו-"ארגון מרוצי הדראג בישראל"
שלום, שנה טובה וחתימה טובה! שנזכה השנה למציאת אתר לשתי העמותות ושנזכה בעתירה שהגשנו נגד הרשות על ניסיון לקיחת ריכוז הדראג בישראל שהוחלט והוכרז בהכרזה שלטונית שאנו מרכזים את ענף הדראג בישראל.
עברנו שש שנים של ברבורים מול הרשות לנהיגה ספורטיבית ברישום תקנות ונהלי אירוע לאוטו\ראלי קרוס כמו כן בענף הדראג מלחמות על ריכוז הענף.
הרשות פועלת בסגנון מאפיה סיציליאנית משפחתית, מי שמקורב מקבל, מי שלא- לא מקבל, חוקים ותקנות שהרשות רשמה משתנים על פי מידת המקורבות של גוף או אדם ליועץ המקצועי שבוחש בכל ועושה כראות עיניו, ומי שבעבר היה לו חיכוכים עם היועץ המקצועי של הרשות, היום מרגיש את נחת זרועו.
ההתנהלות של הרשות סלקטיבית ובדראג לאחר התכתבויות אינטנסיביות שלי ושל עו"ד של העמותות - ברק ארד ע"מ לקדם את הענף ולמנוע לקיחתו למקורבים, החלטנו ללא בררות לגשת לבית המשפט המחוזי בירושלים ולהגיש עתירה על התנהלות הרשות בכלל ובענף הדראג בפרט. אנו תקווה שלאחר- ה-7.11.12 שעה 9.30 בבית המשפט המחוזי בירושלים אצל השופט דוד מינץ -יצא צדק ונצא לדרך חדשה.
אני רוצה להודות לעו"ד העמותות - ברק ארד שפועל יום יום מול הרשות ובכל העניינים של העמותות וזאת ללא תמורה. בעתירה נגד הרשות פנינו לעו"ד שמתמחה בהגשת עתירות –עו"ד רועי רוזן ומלבד הכסף הלא קטן שלקח על עבודתו ויצא מכיסי הפרטי, אני רוצה להאמין שהכול יהיה שווה את המאמץ וייתן לי את הכוח להמשיך הלאה. 
מאחורי העמותות עומד משקיע יהודי ישראלי\קנדי מזה שני עשורים ואייתו עברנו דרך לא מבוטלת בניסיון לקחת את פרויקט פארק חצרים בפטור ממכרז, ולאחר מכן במכרז שיצא - לא קיבלנו את הפרויקט (פרויקט שכולו בייבי שלי). ניסנו לקחת את שדה תעופה ניצנה ,קבלנו אותו והצבא לקח לנו אותו, נסינו לקחת את שדה תעופה ערד, והעירייה נתנה למפעל להליקופטרים, קיבלנו שטח ליד תימנה לבניית אתר לפורמולה, גייסנו 30 מיליון, ומאה נוספים נסינו לעשות שותפות עם כל האתרים הגדולים בעולם לענף זה, אך אף אחד לא רצה להשקיע באתר בישראל.
נכון להיום, אנו מפעילים פר ויקטור למציאת שטח מתאים לשתי העמותות ואנו אופטימיים ומקווים שבסוף נגיע לשטח משלנו.
בענף האוטו\ראלי קרוס אין לנו מספיק מכוניות, דרוש 6 מינימום להוציא אירוע ולגבי מקום יש לנו את האתר הארעי ליד חצרים שבנינו אותו לפני 30 שנה ויכולים להשתמש בו רק לאירועים חד פעמיים, ועלות אירוע בעידן החדש 340 אלף ₪ סכום שמשאיר חור בכיס, אלא אם נצליח לגייס ספונסרים.
אנו צרכים להתרכז בגיוס חברים שרוצים להיכנס לענף ולהעמיד רכב על פי התקנות שפורסו באתר הרשות להעמדת רכב של הענפים ספרינט ואוטו\ראלי קרוס להתרכז בנפח מנוע 1600 סמ"ק בשלב זה. עזרה צמודה תינתן ע"י יו"ר העמותה.
כל דבר נא לפנות ישירות אלי בפלאפון: 052-3265815
(לא להשאיר הודעות באתר כי אנחנו לא בנויים עדין לעקוב אחרי ההודעות ולהגיב להם בזמן אמת בשלב זה)
תודה וחתימה טובה ושנתחיל את השנה החדשה ביותר הצלחה.
מצורפים: *תקנות להעמדת רכב לתחרויות האוטו\ראלי קרוס.
*העתירה שהוגשה נגד הרשות.
בדראג פורסמו באתר הרשות תקנות של העמותה שרוצה לקחת לנו את הריכוז, בינתיים לא להתייחס אליהם עד החלטת בית המשפט.
 
בהצלחה לכולנו-שלכם יוסף בריינס -יו"ר העמותות
Share by: